دانلود آموزش تصویری زبان انگلیسی اندروید دانلود آموزش تصویری زبان انگلیسی آیفون IOS

نرم افزار آموزش زبان انگليسي رزتا استون بالهجه آمريكايي

نرم افزار هوشمند و بين المللي انگليسي رزتا استون با لهجه آمريكايي يك نرم‌افزار آموزشي براي زبان است كه توسط شركت آمريكايي رزتا استون منتشر مي گردد. اين نرم‌افزار مالتي مديا به وسيله تصوير و صدا و در عين حال بدون ترجمه ، به آموزش كلمات و گرامر مي‌پردازد.ست.

نرم افزار Rosetta Stone، يكي از پرفروش ترين نرم افزارهاي آموزش زبان در جهان است. اين نرم افزار براي زبان آموزان مبتدي كه قصد يادگيري زبان انگليسي را دارند بسيار مفيد و موثر خواهد بود. اين نرم افزار داراي 5 سطح آموزشي است كه براي تمامي سطوح (مقدماتي تا پيشرفته) مناسب مي باشد. به دليل موفقيت چشمگير نرم افزار رزتا استون، اين شركت نرم افزار خود را براي ۲۹ زبان زنده دنيا نيز توليد كرده است. روشي كه اين نرم افزار آموزشي دارد، بسيار ساده و مفيد مي باشد و همچنين همراه با متد جديد و به روز دنياست. آموزش اين نرم افزار به صورت تصويري مي باشد كه علاوه بر ديگر مهارت ها، نحوه تلفظ واژگان  را نيز آموزش مي دهد كه در يادگيري مكالمه بسيار اهميت دارد. در اين مجموعه شما از يك زبان استفاده مي كنيد، آن هم همان زباني است كه مي خواهيد ياد بگيريد. يعني ديگر احتياجي به ترجمه فارسي براي يادگيري زبان نداريد.

مجموعه آموزش انگليسي رزتا استون (لهجه آمريكايي)

مجموعه آموزش انگليسي رزتا استون با لهجه آمريكايي ، بهترين نرم افزار شامل ويژگيهايي زيادي از قبيل موارد زير مي باشد

    كاملا هوشمند با قابليت تشخيص و تست لهجه و صداي كاربر
    فايلهاي صوتي دورس (MP3)
    دفترچه انگليسي الكترونيكي (PDF)
    قابل استفاده در موبايل ، اتومبيل و پلير
    داراي محيطي كاملا فارسي ( منو ، راهنما و پيغام )
    امكان انتخاب محيط فارسي و لاتين
    450 ساعت آموزش مطابق با نوع يادگيري شخص
    داراي 5 سطح آموزشي

برخي از مباحث موجود در اين مجموعه:
- مردم و صحبت هاي آنها
- جهت ها : "چگونه به اين آدرس بروم ...
- شكل مثبت و منفي افعال
- غذا، خوردن و آشاميدن
- نسبت هاي فاميلي
- بيان زمان
- اعداد 0 تا صد
- لباس ها و پوشاك
- وسائط نقليه، مبلمان و ابزارها
- اشكال، رنگ ها و مكان ها
و ...

اين مجموعه به صورت اورجينال مي باشد

از لينك زير ميتوانيد آموزش مقدماتي تا پيشرفته زبان انگليسي رزتا استون

رابا مبلغ 25000 تومان خريداري كنيد

http://shop.fapatogh.com/wp-content/uploads/2016/05/buy.png


آموزش بطور طبيعي :
برنامه رزتا استون جهت آموختن يك زبان جديد طراحي شده است به همان روشي كه زبان اول مادري خود را آموختيد. به وسيله ارتباطات با كلمات و اشياء ، افعال و عقايد چه در قالب نوشتار و چه در قالب گفتار، رزتا استون از تصاوير براي معني بخشيدن به كلمات و عبارات استفاده مي كند. گرامري كه در اين مجموعه مي آموزيد تركيب عبارات و واژگاني است كه از راه مثالهايي در زندگي واقعي روزمره آموخته مي شوند.

كليد اصلي آموزش رزتا استون :
با كمك اين مجموعه نه تنها توانايي صحبت كردن با اطمينان كامل را كسب مي كنيد بلكه ذهن شما قابليت تفكر به زبان مربوطه را پيدا مي كند.

داراي كتابچه الكترونيكي جهت درك بهتر درسها

داراي فايلهاي صوتي قابل پخش در

دستگاههاي خانگي ،ماشين ، تبلت ، موبايل ، لپ تاپ و ...

آموزش روان :
اين مجموعه به شكلي طراحي شده كه شما به راحتي معني و مفهوم كلمات را درك مي كنيد و چون ساختار آموزش اين نرم افزار به صورت كامل زير نظر اساتيد برجسته ، محققين با تجربه و روانشناسان خبره طراحي گرديده است، شما معني و مفهوم كلمات و جملات را از ياد نخواهيد برد. زيرا بظور كامل اين زبان را آموخته ايد.

آموزش سريع و آسان :

معني لغات را با ارتباط مستقيم آنها به معاني شان بيشتر درك مي كنيد تا اينكه آنها را با لغت ديگري در زبان شخصي خودتان ارتباط دهيد. رزتا استون با استفاده از كلمات و مفاهيم بديع كه در ترتيبي خاص طراحي شده به يادگيري شم سرعت مي بخشد.

ساير ويژگيها انگليسي رزتا استون با لهجه آمريكايي :
    استفاده از افراد محلي براي آموزش هر زبان
    استفاده از تصاوير فراوان براي يادگيري لغات
    محيط ساده ، جذاب و كاربرپسند
    استفاده از تكنيك مقايسه گفتار و لهجه زبان آموز با افراد محلي
    آموزش بصورت تمرين و تست چهار جوابي
    آموزش مهارت هاي Listening , Speaking , Reading , Writing , Grammar , Vocabulary , Pronunciation

 رزتا استون تنها يك نرم افزار نيست، بلكه تصاوير، تمرين ها، فايل هاي صوتي و همچنين بسياري از بخش هاي آموزشي ديگري هم مي باشند كه همه آنها در اين نرم افزار آموزشي گنجانده شده اند. با استفاده از شيوه آموزش تصويري شما تمامي مهارت هاي زبان را به بهترين شكل ممكن ياد خواهيد گرفت. زيرا با توجه به تصاوير شما به معني و مفهوم كلمات يا جملات پي خواهيد برد، بدون آنكه آنها را به فارسي ترجمه كنيد (هم اكنون از اين روش در اكثر آموزشگاه هاي معتبر استفاده مي شود). شيوه آموزش نرم افزار رزتا استون به اين صورت مي باشد كه چندين بار كلمات و جملاتي كه آموزش داده را تكرار مي كند كه زبان آموزان با واژگان زبان بيشتر آشنا شوند. تكرار آموزش باعث مي شود كه زبان آموزان مطالب را بهتر ياد گرفته و به صورت دائم به خاطر بسپارند.

روش تصويري آموزش زبان رزتا استون را مي توان يكي از بهترين روش هاي آموزش زبان خارجي معرفي كرد. نرم افزار آموزشي Rosetta Stone داراي چندين بخش آموزشي مي باشد. با استفاده از اين نرم افزار نه تنها تمامي مهارت هاي زبان را فراخواهيد گرفت بلكه ذهن شما هنگام صحبت كردن فقط به همان زبان مربوطه فكر مي كند. همچنين مفهوم و كليات اين نرم افزار آموزشي را هيچ گاه فراموش نخواهيد كرد، زيرا تكرار كلمات و جملات و كامل بودن مجموعه اين اجازه را نمي دهد. مجموعه فوق نسخه ۵ (جديدترين ورژن) نرم افزار Rosetta Stone مي باشد. اين مجموعه مي تواند لهجه صداي كاربر را تشخيص دهد و درستي يا نادرستي آن را مشخص كند.

اين مجموعه به صورت اورجينال مي باشد

از لينك زير ميتوانيد آموزش مقدماتي تا پيشرفته زبان انگليسي رزتا استون

رابا مبلغ 25000 تومان خريداري كنيد

http://shop.fapatogh.com/wp-content/uploads/2016/05/buy.png

توجه كنيد: اين محصول داراي گارانتي بدون قيد و شرط فروشگاه با ضمانت بازگشت پول و يا تعويض ميباشدپس با اطمينان خريد كنيد.


برچسب‌ها: ،


۰۶:۳۲:۴۲ | نويسنده : رزتا|نظرات (0)

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :