دانلود آموزش تصویری زبان انگلیسی اندروید دانلود آموزش تصویری زبان انگلیسی آیفون IOS

نرم افزار آموزش زبان چيني رزتا استون مقدماتي تا پيشرفته

آموختن يك زبان خارجي براي افزايش مهارت‌ها و فرصت‌هاي كاري، تحصيل يا دنبال كردن علايق شخصي دغدغه‌ي بسياري از افراد است، با استفاده از «نرم افزار آموزش زبان چيني رزتا استون» ميتوانيد در منزل، محل كار يا حتي در هنگامي كه در ماشين هستيد، به آموزش زبان چيني با جديدترين متد آموزشي بپردازيد.

باتوجه به مراودات و افزايش ارتباطات ميان ايران و چين، زبان چيني ديگر يك زبان غيرآشنا و دور از دسترس نيست. با فراگيري اين زبان مي‌توان خود را براي بازرگاني و ارتباط با اين كشور آسيايي آماده كرد. با استفاده از «نرم‌ افزار آموزش زبان چيني رزتا استون» مي‌توانيد در منزل، محل كار يا حتي در هنگامي كه در ماشين هستيد، به آموزش اين زبان با جديدترين متد آموزشي بپردازيد.

نرم افزار Rosetta Stone، يكي از پرفروش ترين نرم افزارهاي آموزش زبان در جهان است. اين نرم افزار براي زبان آموزان مبتدي كه قصد يادگيري زبان چيني  را دارند بسيار مفيد و موثر خواهد بود. اين نرم افزار داراي 5 سطح آموزشي است كه براي تمامي سطوح (مقدماتي تا پيشرفته) مناسب مي باشد. به دليل موفقيت چشمگير نرم افزار رزتا استون، اين شركت نرم افزار خود را براي ۲۹ زبان زنده دنيا نيز توليد كرده است.

اين محصول گرامر، توانايي خواندن، نوشتن و گفتار زبان چيني را در سه سطح مقدماتي، متوسط و پيشرفته به شما آموزش ميدهد. فرآيند آموزشي بهكار رفته در آن از آموزش نكات كليدي و پايه آغاز شده و به صورت مرحله به مرحله به سمت آموز لغات و قواعد پيچيدهتر پيش روي ميكند. متد آموزشي رزتا استون براساس يادگيري زبان بهشيوهي آموختن زبان مادري است.

داراي كتابچه الكترونيكي جهت درك بهتر درسها

داراي فايلهاي صوتي قابل پخش در

دستگاههاي خانگي ،ماشين ، تبلت ، موبايل ، لپ تاپ و ...

روشي كه اين نرم افزار آموزشي دارد، بسيار ساده و مفيد مي باشد و همچنين همراه با متد جديد و به روز دنياست. آموزش اين نرم افزار به صورت تصويري مي باشد كه علاوه بر ديگر مهارت ها، نحوه تلفظ واژگان  را نيز آموزش مي دهد كه در يادگيري مكالمه بسيار اهميت دارد. در اين مجموعه شما از يك زبان استفاده مي كنيد، آن هم همان زباني است كه مي خواهيد ياد بگيريد. يعني ديگر احتياجي به ترجمه فارسي براي يادگيري زبان نداريد.

اين مجموعه به صورت اورجينال مي باشد

از لينك زير ميتوانيد آموزش مقدماتي تا پيشرفته زبان چيني رزتا استون

رابا مبلغ 25000 تومان خريداري كنيد

http://shop.fapatogh.com/wp-content/uploads/2016/05/buy.png

توجه كنيد: اين محصول داراي گارانتي بدون قيد و شرط فروشگاه با ضمانت بازگشت پول و يا تعويض ميباشدپس با اطمينان خريد كنيد.


اين محصول گرامر، توانايي خواندن، نوشتن و گفتار زبان چيني را در سه سطح مقدماتي، متوسط و پيشرفته به شما آموزش مي‌دهد. فرآيند آموزشي به‌كار رفته در آن از آموزش نكات كليدي و پايه آغاز شده و به صورت مرحله به مرحله به سمت آموز لغات و قواعد پيچيده‌تر پيش روي مي‌كند. متد آموزشي رزتا استون براساس يادگيري زبان به‌شيوه‌ي آموختن زبان مادري است. علاوه‌بر آموزش، آزمون‌هايي در انتهاي هر‌ درس قرار داده شده كه زبان‌آموز بتواند با اطمينان از درك مطالب هر درس، درس بعدي را شروع كند. همچنين در طول آموزش شما برخلاف بسياري از متد‌هاي سخت و كسل‌كننده‌، اين زبان را با لذت فرا‌خواهيد گرفت. اين نرم‌افزار آموزش زبان از تصاوير براي معني‌دادن و آموزش كلمات و عبارات استفاده مي‌كنند. در اين مجموعه، گرامر از طريق چينيب عبارات و واژگان و از راه مثال‌هايي در زندگي واقعي و روزمره آموخته مي‌شود. اين مجموعه به‌نحوي طراحي شده كه معني و مفهوم كلمات را طوري درك مي‌كنيد و آن‌ها را به‌سختي از ياد خواهيد برد. در اين نرم‌افزار كلمات را بيشتر با ارتباط مستقيم آن‌ها به معاني‌شان درك مي‌كنيد، تا اينكه آن‌ها را با لغت ديگري در زبان شخصي خودتان ارتباط دهيد. رزتا استون با استفاده از كلمات و مفاهيم بديع كه در ترتيبي خاص طراحي شده، به يادگيري شما سرعت مي‌بخشد. يكي از قابليت‌هاي منحصربه‌فرد اين مجموعه‌ي عظيم و كاربردي، يادگيري آسان و سريع كلمات و مفاهيم زبان است. به كمك اين مجموعه نه‌تنها توانايي صحبت‌كردن با اعتمادبه‌نفس و اطمينان بالا را كسب مي‌كنيد؛ بلكه ذهن شما قابليت تفكر به زبان مربوطه را پيدا خواهد كرد. بازخوردهاي بلافاصله‌ي اين نرم‌افزار موجب مي‌شود نسبت به درستي پاسخ‌هاي خود اطمينان كامل پيدا كنيد. به علاوه در كنار اين نرم‌افزار، فايل‌هاي صوتي ارائه‌ شده‌ است كه با انتقال آن‌ها به تبلت، گوشي موبايل يا پخش‌كننده‌هاي خودروي خود مي‌توانيد در مواقعي كه به سيستم كامپيوتري دسترسي نداريد، دروس را مرور كنيد و لحظه‌اي از آموختن زبان مورد علاقه‌ي خود باز نمانيد.

 

مجموعه آموزش زبان چيني رزتا استون
مجموعه آموزش چيني رزتا استون ، بهترين نرم افزار شامل ويژگيهايي زيادي از قبيل موارد زير مي باشد

    كاملا هوشمند با قابليت تشخيص و تست لهجه و صداي كاربر
    فايلهاي صوتي دروس (MP3)
    دفترچه انگليسي الكترونيكي (PDF)
    قابل استفاده در موبايل ، اتومبيل و همه پليرها
    داراي محيطي كاملا فارسي ( منو ، راهنما و پيغام )
    امكان انتخاب محيط فارسي و لاتين
    داراي 5 سطح آموزشي

 

برخي از مباحث موجود در اين مجموعه:

- مردم و صحبت هاي آنها

- جهت ها : "چگونه به اين آدرس بروم ...

- شكل مثبت و منفي افعال

- غذا، خوردن و آشاميدن

- نسبت هاي فاميلي

- بيان زمان

- اعداد صفر تا صد

- لباس ها و پوشاك

- وسائط نقليه، مبلمان و ابزارها

- اشكال، رنگ ها و مكان ها

و ...

 

آموزش بطور طبيعي :
برنامه رزتا استون جهت آموختن يك زبان جديد طراحي شده است به همان روشي كه زبان اول مادري خود را آموختيد. به وسيله ارتباطات با كلمات و اشياء ، افعال و عقايد چه در قالب نوشتار و چه در قالب گفتار، رزتا استون از تصاوير براي معني بخشيدن به كلمات و عبارات استفاده مي كند. گرامري كه در اين مجموعه مي آموزيد چينيب عبارات و واژگاني است كه از راه مثالهايي در زندگي واقعي روزمره آموخته مي شوند.

كليد اصلي آموزش رزتا استون :
با كمك اين مجموعه نه تنها توانايي صحبت كردن با اطمينان كامل را كسب مي كنيد بلكه ذهن شما قابليت تفكر به زبان مربوطه را پيدا مي كند.

آموزش روان :
اين مجموعه به شكلي طراحي شده كه شما به راحتي معني و مفهوم كلمات را درك مي كنيد و چون ساختار آموزش اين نرم افزار به صورت كامل زير نظر اساتيد برجسته ، محققين با تجربه و روانشناسان خبره طراحي گرديده است، شما معني و مفهوم كلمات و جملات را از ياد نخواهيد برد. زيرا بظور كامل اين زبان را آموخته ايد.

آموزش سريع و آسان :
معني لغات را با ارتباط مستقيم آنها به معاني شان بيشتر درك مي كنيد تا اينكه آنها را با لغت ديگري در زبان شخصي خودتان ارتباط دهيد. رزتا استون با استفاده از كلمات و مفاهيم بديع كه در ترتيبي خاص طراحي شده به يادگيري شم سرعت مي بخشد.

ساير ويژگيهاي رزتا استون چيني :
    استفاده از افراد محلي براي آموزش هر زبان
    استفاده از تصاوير فراوان براي يادگيري لغات
    محيط ساده ، جذاب و كاربرپسند
    استفاده از تكنيك مقايسه گفتار و لهجه زبان آموز با افراد محلي
    آموزش بصورت تمرين و تست چهار جوابي
    آموزش مهارت هاي Listening , Speaking , Reading , Writing , Grammar , Vocabulary , Pronunciation

 رزتا استون تنها يك نرم افزار نيست، بلكه تصاوير، تمرين ها، فايل هاي صوتي و همچنين بسياري از بخش هاي آموزشي ديگري هم مي باشند كه همه آنها در اين نرم افزار آموزشي گنجانده شده اند. با استفاده از شيوه آموزش تصويري شما تمامي مهارت هاي زبان را به بهترين شكل ممكن ياد خواهيد گرفت. زيرا با توجه به تصاوير شما به معني و مفهوم كلمات يا جملات پي خواهيد برد، بدون آنكه آنها را به فارسي ترجمه كنيد (هم اكنون از اين روش در اكثر آموزشگاه هاي معتبر استفاده مي شود). شيوه آموزش نرم افزار رزتا استون به اين صورت مي باشد كه چندين بار كلمات و جملاتي كه آموزش داده را تكرار مي كند كه زبان آموزان با واژگان زبان بيشتر آشنا شوند. تكرار آموزش باعث مي شود كه زبان آموزان مطالب را بهتر ياد گرفته و به صورت دائم به خاطر بسپارند.

روش تصويري آموزش زبان رزتا استون را مي توان يكي از بهترين روش هاي آموزش زبان خارجي معرفي كرد. نرم افزار آموزشي Rosetta Stone داراي چندين بخش آموزشي مي باشد. با استفاده از اين نرم افزار نه تنها تمامي مهارت هاي زبان را فراخواهيد گرفت بلكه ذهن شما هنگام صحبت كردن فقط به همان زبان مربوطه فكر مي كند. همچنين مفهوم و كليات اين نرم افزار آموزشي را هيچ گاه فراموش نخواهيد كرد، زيرا تكرار كلمات و جملات و كامل بودن مجموعه اين اجازه را نمي دهد. مجموعه فوق نسخه ۵ (جديدترين ورژن) نرم افزار Rosetta Stone مي باشد. اين مجموعه مي تواند لهجه صداي كاربر را تشخيص دهد و درستي يا نادرستي آن را مشخص كند.

اين مجموعه به صورت اورجينال مي باشد

از لينك زير ميتوانيد آموزش مقدماتي تا پيشرفته زبان چيني رزتا استون

رابا مبلغ 25000 تومان خريداري كنيد

http://shop.fapatogh.com/wp-content/uploads/2016/05/buy.png

توجه كنيد: اين محصول داراي گارانتي بدون قيد و شرط فروشگاه با ضمانت بازگشت پول و يا تعويض ميباشدپس با اطمينان خريد كنيد.


برچسب‌ها: ،


۱۱:۰۳:۴۲ | نويسنده : رزتا|نظرات (0)

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :